KÜLTÜR SANAT PORTALI

KÜLTÜR SANAT PORTALI

ARA

ETKİNLİKLER

Yazdır -A +A Sayfayı Paylaş

ETKİNLİKLER

Kadıköy Belediyesi Süreyya Operası Ulusal Beste Yarışması Finali

Kadıköy Belediyesi Süreyya Operası Ulusal Beste Yarışması Finali

Konser

BİLET AL

Tarih06 Mart 2017

Saat 19:30

Mekan Süreyya Operası

Kadıköy Belediyesi Süreyya Operası

Orkestra Süiti Final Konseri

İstanbul Sinfonietta

Şef: Gürer Aykal

Kadıköy Belediyesi Süreyya Operası'nın düzenlediği, oda orkestrası için 35 yaş altı genç kompozitörlere açık olan süit yarışmasının Seçici Kurul'unda Türkiye'nin değerli müzisyenleri Cihat Aşkın, Gürer Aykal, Oğuzhan Balcı, Turgay Erdener, Rengim Gökmen, Yalçın Tura ve Hasan Uçarsu yer alıyor.

Final turuna kalan eserler oda orkestrası tarafından peş peşe seslendirilecek. Bu final konseri halka açık olarak 6 Mart 2017 Pazartesi akşamı Süreyya Operası'nda yapılacak. Ödül töreni ise konserin ardından aynı gece gerçekleştirilecek.

Gecede jüri üyelerinin yapacağı değerlendirmenin yanı sıra, isteyen dinleyicilerin katılabileceği bir oylamayla bir adet de "Dinleyici Ödülü" verilecek.

Bilet fiyatları: 5-10 TL

6 Şubat'ta satışa çıkacak olan biletler, Kadıköy Belediyesi Süreyya Operası gişesinden ve https://kkm.kadikoy.bel.tr/anasayfa.aspx adresinden temin edilebilir.

Süreyya Operası’nda gişe her gün saat 10.00-18.00 arası, temsil günleri ise temsil başlama saatine kadar açıktır.

7 yaşından küçük izleyicilerimiz çocuk temsilleri dışındaki temsillere alınmamaktadır.

Temsilden en az 15 dakika önce gelmenizi, temsil başladıktan sonra ve temsil sırasında salona giriş çıkış yapmamanızı, salona girmeden önce cep telefonu ve saat alarmlarınızı kapatmanızı, temsil sırasında fotoğraf ve film çekimi yapmamanızı önemle rica ederiz.

Zorunlu sebeplerle gerçekleşemeyen etkinliklerin, bilet tutarları iade edilir.