The controller for path '/plugins/' was not found or does not implement IController. The controller for path '/plugins/' was not found or does not implement IController.

ETKİNLİKLER

Yazdır -A +A Sayfayı Paylaş

ETKİNLİKLER

Shirley Valentine

Shirley Valentine

Tiyatro

BİLET AL

Tarih06 Ağustos 2022

Saat 21:00

Mekan Özgürlük Parkı Açıkhava Tiyatrosu

Özkaya Yapım

Yazan: Willy Russell

Uyarlayan, Yöneten ve Oynayan: Sumru Yavrucuk

Günlük hayatının sıkıcılığı içinde kaybolmuş ve birçok kadın gibi artık hayallerini bile unutmuş olan Shirley Valentine’nin öyküsü...

Komik ve eğlenceli bir kendini keşfediş hikâyesi olan Shirley, sayısız tiyatro ödülünün sahibi başarılı oyuncu Sumru Yavrucuk’un yorumuyla hayat buluyor.

Tiyatro literatürünün en başarılı kadın oyunları arasında anılan ve dünyanın pek çok ülkesinde sahnelenen oyun, tüm komedi unsurlarının, müziklerinin, seyirciye yaşattığı keyifli atmosferin yanı sıra, potansiyelini mutfağa hapsetmiş bir kadının kendini keşfediş ve hayatının iplerini yeniden ele alışının hayranlık uyandıran öyküsünü anlatıyor.

+13

Değerli misafirlerimiz, etkinlikten en az 15 dakika önce gelmenizi, etkinlik sırasında alana giriş çıkış yapmamanızı, girmeden önce cep telefonu ve saat alarmlarınızı kapatmanızı, etkinlik sırasında fotoğraf ve film çekimi yapmamanızı önemle rica ederiz.

The controller for path '/plugins/' was not found or does not implement IController.