The controller for path '/plugins/' was not found or does not implement IController. The controller for path '/plugins/' was not found or does not implement IController.

ETKİNLİKLER

Yazdır -A +A Sayfayı Paylaş

ETKİNLİKLER

Sır

Sır

Tiyatro

BİLET AL

Tarih04 Aralık 2022

Saat 16:00

Mekan Caddebostan Kültür Merkezi

Büyük Salon

Gate Production

Yazanlar: Alexandre De La Patelliere, Matthieu Delaporte

Uyarlayan: Hilal Arslangiray Kazanbal

Yöneten: Ahmet Kazanbal

Müzik: Pinhani

Oynayanlar: Tayanç Ayaydın, Emel Çölgeçen, Tolga Güleç, Anıl Çelik, Şeyma Gökçe Cengiz

Fransa' da ve daha bir çok ülkede büyük beğeni toplayan Cesar ödüllü "Sır", ulusal ve uluslararası ödüllere sahip Tayanç Ayaydın, Emel Çölgeçen, Anıl Çelik, Tolga Güleç ve Şeyma Gökçe Cengiz’ i sahnede bir araya getirdi.

Tek perdelik oyun; dram ile durum komedisini iç içe işliyor. Müzikseverlerin yakından tanıdığı Pinhani’nin benzersiz şarkıları da oyuna bambaşka bir hava katıyor.

Hayatları yöneten sırlar, önyargılar, egoizm, faşizm, sol-sağ çekişmesi, pragmatizm, gerçekten sevme, sevdiğini beğenmeme çelişkisi ve bakmakla görmek arasında ki fark gibi insana dair değerler; zamanla kişilerin içlerinde biriktirdikleriyle ortaya çıkarsa ne olur? Özür mü dilenir? Yoksa bir şey yokmuş gibi devam mı edilir? Tüm bu olgulara; birbirini çok iyi tanıdığını sanan insanlar üzerinden değinen samimi, gerçekçi, esprili ve sürükleyici bir hikâye…

Sıradan bir aile yemeğinde gelişen sıra dışı olaylar, zamansız ortaya saçılan itiraflar… Yükselen tansiyonla birlikte yaşanan absürtlükler... Dram ile durum komedisini harmanlayan; aileye, aşka ve dostluğa dair keyifli bir kara komedi Sır...

+7

 

Değerli misafirlerimiz, etkinlikten en az 15 dakika önce gelmenizi, etkinlik sırasında salona giriş çıkış yapmamanızı, salona girmeden önce cep telefonu ve saat alarmlarınızı kapatmanızı, etkinlik sırasında fotoğraf ve film çekimi yapmamanızı önemle rica ederiz.

The controller for path '/plugins/' was not found or does not implement IController.