KÜLTÜR SANAT PORTALI

KÜLTÜR SANAT PORTALI

ARA

ETKİNLİKLER

Yazdır -A +A Sayfayı Paylaş

ETKİNLİKLER

Dünya Caz Günü Konseri - Önder Focan Trio

Dünya Caz Günü Konseri - Önder Focan Trio

Konser

BİLET AL

Tarih30 Nisan 2021

Saat 18:00

Mekan Yeldeğirmeni Sanat

Üst Salon

Önder Focan Trio

Gitar: Önder Focan

Bas: Enver Muhamedi

Davul: Burak Cihangirli

Yeldeğirmeni Sanat 30 Nisan Dünya Caz Günü’nde Önder Focan Trio’yu ağırlıyor.

Türkiye'de caz müziğin öncü isimlerinden gitarist Önder Focan, yeni neslin en beğenilen caz müzisyenlerinden bascı Enver Muhamedi ve davulcu Burak Cihangirli ile birlikte birçok yurt içi ve yurt dışı konserde ve 2018'de Arjantin’de Buenos Aires Jazz Festivali’nde sahne aldı. Önder Focan Trio’nun 2020’de Nu Book adlı albümü yayınlandı.

Dinamik grup bu özel akşamda Önder Focan'ın bestelerinin yanısıra caz standartları ve değişik kaynaklı parçalara yaptığı düzenlemeleri seslendirecek.  

Bilet Fiyatları: Tam 50 TL, Öğrenci ve İndirimli 25 TL

Kadıköy Belediyesi Yeldeğirmeni Sanat konserlerinin biletlerini http://bilet.kadikoy.bel.tr/ adresinden veya Yeldeğirmeni Sanat gişesinden satın alabilirsiniz.

Yeldeğirmeni Sanat gişesi Covid-19 süresince hafta içi Pazartesi, Salı, Perşembe 09.00-16.30 / Çarşamba, Cumartesi 12.00-20.00 / Cuma 12.30-20.30 saatleri arasında hizmet vermektedir.

Covid -19 süresince etkinlik biletleri temsil tarihinden bir hafta önce satışa sunulacaktır.

Bina girişinde Hayat Eve Sığar uygulaması üzerinden, HES kodu sorgulaması yapılacaktır. Etkinliğe katılacak misafirlerin, mekâna gelmeden önce Hayat Eve Sığar uygulamasını indirip HES kodu alması gerekmektedir. İlgili uygulamanın “Hes Kodu Sorgula” bölümünden “riskli değildir“ sonucu çıktığı durumda etkinliğe giriş yapılabilir.

İçişleri Bakanlığı’nın getirdiği önlemler gereğince 65 yaş üstü ve 20 yaş altı sanatseverlerimiz belirlenen saatler dışında etkinliklerimize katılım gösteremeyecektir.

Geç gelen izleyiciler, ara olan konserlerde, ilk arada içeri alınır; arasız konserlerde salona giriş mümkün
olmayacaktır.

Çocuk etkinlikleri dışında, 7 yaşından küçük çocuklar etkinliklere alınmamaktadır.

Yeldeğirmeni Sanat Covid-19 süresince üst salonda gerçekleştirilen etkinlikler 68 sandalye sayısı, alt salon 35 sandalye sayısı ile sınırlı olacaktır.

Etkinlik sırasında fotoğraf makinesi, kamera, cep telefonu ve başka bir cihazla kayıt yapılması kesinlikle yasaktır.