KÜLTÜR SANAT PORTALI

KÜLTÜR SANAT PORTALI

ARA

ETKİNLİKLER

Yazdır -A +A Sayfayı Paylaş

ETKİNLİKLER

Aria’lar & Ensemble’lar

Aria’lar & Ensemble’lar

Konser

BİLET AL

Tarih29 Ocak 2022

Saat 20:00

Mekan Yeldeğirmeni Sanat

Üst Salon

Sedat Gürel ve Güzin Gürel Bilim ve Sanat Vakfı Sanatçıları

Batuğhan Üzgören (piyano), Cumhur Görgün (bas-bariton), Berke Bahçeci (bas-bariton), Alp Akça (tenor), İlayda Dülek (mezzo-soprano), Eda Aslan (mezzo-soprano), Eda Umay Akan (soprano), Ecem Arıca Soy (soprano), Ali Vedat Sezer (bas), Emre Erserin (bariton), Enes Pektaş (bariton), Candan Üstün Oğuz (soprano)

Sedat Gürel ve Güzin Gürel Bilim ve Sanat Vakfı Sanatçıları, Batuğhan Üzgören piyanosu eşliğinde Le Nozze di Figaro operasından Figaro’nun derin öfkesini, Mefistofele’nin karanlığını, İnci Avcıları operasından Leila’nın Nadir’e karşı hislerini, Malatesta’nın Don Pasquale’ye hazırladığı oyunu, L’elisir d’amore operasından Nemorino’nun Adina’ya olan aşkını, Dulcamara’nın iksirini ve daha nice karakterin aryalarını ve ensemble’larını sanatseverlere sunacaklar.

Bilet Fiyatları: Tam 50 TL, Öğrenci ve İndirimli 25 TL

Değerli misafirlerimiz, etkinlik sırasında izleyiciler COVID-19 kapsamında alınan kurallara uymalıdır, muhakkak maske takmalı ve etkinlik süresince maskelerini çıkarmamalıdır. Maske takma konusunda gereken hassasiyeti göstermeyenler uyarılacaktır. Maske takmamakta ısrar edenler etkinlik alanı dışına çıkartılacaktır.

Etkinlikten en az 15 dakika önce gelmenizi, etkinlik sırasında salona giriş çıkış yapmamanızı, salona girmeden önce cep telefonu ve saat alarmlarınızı kapatmanızı, etkinlik sırasında fotoğraf ve film çekimi yapmamanızı önemle rica ederiz.