KÜLTÜR SANAT PORTALI

KÜLTÜR SANAT PORTALI

ARA

ETKİNLİKLER

Yazdır -A +A Sayfayı Paylaş

ETKİNLİKLER

Bir Noel Macerası

Bir Noel Macerası

Çocuk Tiyatrosu

Tarih16 Ocak 2022

Saat 13:00

Mekan Barış Manço Kültür Merkezi

Tiyatro Salonu

Star Çocuk Tiyatrosu

Yazan: Çetin Karagöz

Oynayanlar: Çetin Karagöz, Hayrettin Mutlu, Büşra Şensoy, Mustafa gülmüş

Yeni bir Noel macerasında Kristof ağacı süsler, şımarık Olaf ağacın süslerini bozar. Daha sonra Olaf, Kristof'u eve kilitler ve Kraliçe Pilsandra’yı çağırmaya gider. Bu esnada Noel Baba hediyelerini vermek için gelir, Kraliçe ve Olaf’a yakalanır. Noel Baba hediyelerini verir, sihirli asa hediyesini alan Kraliçe fırtına çıkarır. Noel Baba'nın kızağı ormanda kaybolur, kızağı bulmak için ormana giderler. Kızağı bulduktan sonra Noel Baba'yı hep beraber uğurlarlar. 

+2

Bilet Fiyatı: 50 TL

 

Değerli misafirlerimiz, İçişleri Bakanlığı'nın yayınladığı genelgeye istinaden etkinlik girişlerinde, fotoğraflı kimlik kartı ve Hayat Eve Sığar uygulaması üzerinden HES kodu sorgulaması yapılacaktır.

Etkinlik sırasında izleyiciler COVID-19 kapsamında alınan kurallara uymalıdır, muhakkak maske takmalı ve etkinlik süresince maskelerini çıkarmamalıdır. Maske takma konusunda gereken hassasiyeti göstermeyenler uyarılacaktır. Maske takmamakta ısrar edenler etkinlik alanı dışına çıkartılacaktır.

Etkinlikten en az 15 dakika önce gelmenizi, etkinlik sırasında salona giriş çıkış yapmamanızı, salona girmeden önce cep telefonu ve saat alarmlarınızı kapatmanızı, etkinlik sırasında fotoğraf ve film çekimi yapmamanızı önemle rica ederiz.