Borusan Quartet & Camille Thomas
Borusan Quartet & Camille Thomas
Konser
Kadıköy Belediyesi Süreyya Operası
Borusan Quartet & Camille Thomas (viyolonsel)
1. Keman: Esen Kıvrak
2. Keman: Nilay Sancar
Viyola: Efdal Altun
Viyolonsel: Çağ Erçağ
19.00-19.30 - Aydın Büke ve Serhan Bali ile konser öncesi söyleşi
Borusan Quartet’in 2022 yılında vereceği son konserin konuk solisti “Voice of Hope” (Umudun Sesi) adlı albümüyle beğeni toplayan viyolonselci Camille Thomas olacak.
“Müziğin kalbin sınırlarını genişlettiğine inanıyorum, böylelikle her şeyi daha içten hissedebiliyorsunuz. Müzik insan ruhunun güzelliği ve yüceliği konusunda bize umut veriyor” sözleriyle, yorumculuğunu güçlendiren duyguları anlatan Camille Thomas, Türkiye’de bulunmayı ve buradaki sanatçı dostlarıyla konser vermeyi çok sevdiğini de sıkça dile getiriyor.
Program:
D. Şostakoviç - Yaylı Çalgılar Dörtlüsü No.3, Fa Majör, Op.73
F. Schubert - Yaylı Çalgılar Beşlisi, Do Majör, D 956
+6
Değerli misafirlerimiz, biletler passo.com’da satılmaktadır.
Temsilden en az 15 dakika önce gelmenizi, temsil başladıktan sonra ve temsil sırasında salona giriş çıkış yapmamanızı, salona girmeden önce cep telefonu ve saat alarmlarınızı kapatmanızı, temsil sırasında fotoğraf ve film çekimi yapmamanızı önemle rica ederiz.