KÜLTÜR SANAT PORTALI

KÜLTÜR SANAT PORTALI

ARA

ETKİNLİKLER

Yazdır -A +A Sayfayı Paylaş

ETKİNLİKLER

Delibo

Delibo

Tiyatro

BİLET AL

Tarih15 Ocak 2022

Saat 20:30

Mekan Barış Manço Kültür Merkezi

Tiyatro Salonu

Tiyatro Alesta

Yazan: Murat Uyurkulak

Uyarlayanlar: Mehmet Şerif Tozlu, Nevra Ayşem Savaşçı, Oğuz Gülen, Orçun Ucal

Yöneten: Orçun Ucal

Yönetmen Yardımcısı: Gizem Şükran Altıngövde​

Işık Tasarımı: Utku Kara

Kostüm Tasarım: Fatma Çıtakoğlu Nixon

Müzik: Melike Şahin

Oynayan: Mehmet Şerif Tozlu

Kaybolmuş bir gençlik, unutulmaya çalışılan bir aşk ve bir telefonla geri gelen geçmiş, baba ocağı, hatıralar, dostluklar, kahramanlar ve İzmir...

On sekiz yıl önce, on sekiz yaşının ilk dakikasında hayatını mahvedip terk ettiği Bornova'ya bir telefonla dönmeye karar verir Yusuf. Çocukluk kahramanı Delibo kaybolmuştur. Çocukluk aşkı Yasemin'le bir yandan Delibo aranır, bir yandan da hasıraltı edilen geçmişle hesaplaşılır.

+16

tiyatrolar.com.tr

 

Değerli misafirlerimiz, İçişleri Bakanlığı'nın yayınladığı genelgeye istinaden etkinlik girişlerinde, fotoğraflı kimlik kartı ve Hayat Eve Sığar uygulaması üzerinden HES kodu sorgulaması yapılacaktır.

Etkinlik sırasında izleyiciler COVID-19 kapsamında alınan kurallara uymalıdır, muhakkak maske takmalı ve etkinlik süresince maskelerini çıkarmamalıdır. Maske takma konusunda gereken hassasiyeti göstermeyenler uyarılacaktır. Maske takmamakta ısrar edenler etkinlik alanı dışına çıkartılacaktır.

Etkinlikten en az 15 dakika önce gelmenizi, etkinlik sırasında salona giriş çıkış yapmamanızı, salona girmeden önce cep telefonu ve saat alarmlarınızı kapatmanızı, etkinlik sırasında fotoğraf ve film çekimi yapmamanızı önemle rica ederiz.