KÜLTÜR SANAT PORTALI

KÜLTÜR SANAT PORTALI

ARA

ETKİNLİKLER

Yazdır -A +A Sayfayı Paylaş

ETKİNLİKLER

Deniz Kabuğu Adası

Deniz Kabuğu Adası

Çocuk Tiyatrosu

BİLET AL

Tarih13 Kasım 2021

Saat 13:00

Mekan Halis Kurtça Çocuk Kültür Merkezi

Büyük Salon

Tiyatro Labirent

Oynayanlar: Tuncay Vicnelioğlu, Kaan Şahin, Abdullah Topal, Cem Özoktay

Kaptan Buzdağıdeviren ve miço Kısapantolon, gemileri Abrakadabra’yla birlikte maceradan maceraya koşan iki denizci… Ve hazinelerden meydana gelen bir ada Deniz Kabuğu Adası. İhtiyar korsan Yengeçburun ve Mösyö Pierre’le birlikte Deniz Kabuğu Adası’nın peşine düşen bu dört kafadar, fırtınaların, dar geçitlerin, sarp kayalıkların ve türlü maceraların içinde bulacaklardır kendilerini. Peki ama gerçek hazine neydi çocuklar? Altınlar mı, elmaslar mı, inciler mi? Yoksa bambaşka bir şey mi?

firsatbufirsat.com/firsat/deniz-kabugu-adasi-cocuk-tiyatro-bileti

+2 Yaş

 

Değerli misafirlerimiz, İçişleri Bakanlığı'nın yayınladığı genelgeye istinaden etkinlik girişlerinde, fotoğraflı kimlik kartı, Hayat Eve Sığar uygulaması üzerinden HES kodu sorgulaması ve en az iki doz aşı olunduğuna dair belge kontrolü yapılacaktır. Hayat Eve Sığar uygulamasında ''HES Kodunu Sorgula'' menüsünden HES Kodunuzu sorguladığınızda ''Toplu etkinliklere katılamaz ve şehirlerarası ulaşım araçlarında seyahat edemez'' yanıtı çıkıyorsa, azami 48 saat içerisinde yapılmış negatif PCR testi sorgulaması yapıldıktan sonra etkinlik alanına giriş yapabilirsiniz. Etkinlik alanında yapılan kontrol sırasında ''Toplu etkinliklere katılamaz ve şehirlerarası ulaşım araçlarında seyahat edemez'' görünmesi durumunda etkinlik alanına girişinize izin verilmeyeceğini üzülerek belirtiriz.

Etkinlik sırasında izleyiciler COVID-19 kapsamında alınan kurallara uymalıdır, muhakkak maske takmalı ve etkinlik süresince maskelerini çıkarmamalıdır. Maske takma konusunda gereken hassasiyeti göstermeyenler uyarılacaktır. Maske takmamakta ısrar edenler etkinlik alanı dışına çıkartılacaktır.

Temsilden en az 15 dakika önce gelmenizi, temsil başladıktan sonra ve temsil sırasında salona giriş çıkış yapmamanızı, salona girmeden önce cep telefonu ve saat alarmlarınızı kapatmanızı, temsil sırasında fotoğraf ve film çekimi yapmamanızı önemle rica ederiz.

Zorunlu sebeplerle gerçekleşemeyen etkinliklerin, bilet tutarları iade edilir.