KÜLTÜR SANAT PORTALI

KÜLTÜR SANAT PORTALI

ARA

ETKİNLİKLER

Yazdır -A +A Sayfayı Paylaş

ETKİNLİKLER

Garsonların Birliği

Garsonların Birliği

Tiyatro

Tarih10 Ağustos 2020

Saat 21:00

Mekan Kadıköy Belediyesi Özgürlük Parkı Açık Hava Tiyatrosu

Bitiyatro       

İki garson, üç müzisyen, caz ve talihsizliklerle dolu zavallı bir restoran… Restoran değil sanki içinde bulunduğumuz dünya. Olaylar ve cinayetler ve garsonların merakı birbirini kovalarken cazın tatlı ve meraklı tınıları geziniyor etrafta. Yaşanan kazaların sürekli tesadüfe bağlandığı bu restoranda tesadüfleri ve nedenlerini merak edip kendiliğinden gelişen bir serüvenin rüzgarına kapılan Garsonlar, sizi restoranlarında yaşanan bu tuhaf olayları birlikte çözmeye davet ediyor. Acele edin ve nedenini sormayın.

Garsonların Birliği’nde Mahir Akgündoğdu ve Arda Kaptanlar’ın 80 dakika boyunca çeşitli rollere bürünürken, Arda “Rojo” Özkan, Onur Güney Kumaş ve Yasin Soyöz’ün özgün besteleri ve canlı performansları oyuna renk katıyor.

Etkinlik kuralları:

Katılımcılar/izleyiciler COVID-19 kapsamında alınan kurallara uymalıdır.

- Katılımcılar/izleyiciler alana girerken muhakkak maske takmalı ve konser süresince maskelerini çıkarmamalıdır. Maske takma konusunda gereken hassasiyeti göstermeyenler uyarılacaktır. Maske takmamakta ısrar edenler etkinlik alanı dışına çıkarılacaktır.

- Sosyal mesafe kurallarına uygun şekilde hazırlanan oturma düzeni ile gerçekleşecektir.

- Konser alanına dışardan su dışında yiyecek ve içecek alınmayacaktır.

- Etkinlik alanı girişinde dezenfektan, ateş ölçer gibi koruyucu donanımlar bulundurulacaktır.

- Satın alınan biletlerde iptal, iade ve değişiklik yapılmamaktadır.

- Tüm yaş çocuk grubu bilete tabidir.

-Etkinliklerin yaş sınırı sayı ile belirtilmiştir. Belirtilen yaşın altındaki çocukların gösterime getirilmemesi önemle rica olunur.

- Gösterimlerimiz saat 21.00’da başlar. Gösterim başladıktan sonra içeriye seyirci alınmayacak, geç gelen izleyicilerimiz ise ikinci perdede içeri girebilecektir.

Bilet Fiyatı : 25 TL

+7​