KÜLTÜR SANAT PORTALI

KÜLTÜR SANAT PORTALI

ARA

ETKİNLİKLER

Yazdır -A +A Sayfayı Paylaş

ETKİNLİKLER

Gitgel Dolap

Gitgel Dolap

Tiyatro

BİLET AL

Tarih02 Aralık 2022

Saat 20:30

Mekan Alan Kadıköy

Alan Sahne

Art Niyet Tiyatro Topluluğu

Yazan: Harold Pinter
Çeviri: Emel Kurma, Şevki Evrendilek
Yöneten: Ali Erdemci
Yardımcı Yönetmen: Gökçe Deniz Balkan
Dekor Tasarımı: Levent Vehbi Uysal
Makyaj: Emel Kurma
Müzik: Serdar Ateşer
Fotoğraf: Fethi İzan
Prodüksiyon ve Afiş: Kemal Gökhan Gürses

Oynayanlar: Hasan Uzma, Aykut Altın

Daha önce ülkemizde birçok kez sergilenmiş bir oyun Gitgel Dolap. Art Niyet Tiyatro Topluluğu, oyunu üst katmanda seyircinin keyif alarak takip edebildiği, dinamik ve mizah duygusu yüksek bir kurgu, alt katmanda ise felsefi bir anlam ve etki boyutunu ortaya çıkarabilecek bir şekilde yorumluyor.

"Yerin altında bir odada görev bekleyen iki kiralık katil. Hayal kırıklıkları, yeknesak cümleler ve susuşlarla örülü bir gizem. Yukarıdan aşağıya hızla inip çıkan bir dolap. Tümünün yarattığı tekinsizlik ve gerilim. Ve silahın ucunda beliren o ahret sorusu: Neredeyiz ve ne olacağız?..."

12+

Bilet Fiyatları: Tam 120 TL, Öğrenci 60 TL, Gençler Ayakta 30 TL​

Biletlere tiyatrolar.com.tr satış kanalından ulaşabilirsiniz.

Gençler Ayakta projesi, 18-30 yaş arasındaki gençlerin tiyatroya katılımını teşvik etmek amacıyla Kadıköy Belediyesi Alan Kadıköy tarafından hayata geçirilen bir gençlik projesidir. Bu proje kapsamında oluşturulan Gençler Ayakta kategorisinden bilet alan seyirciler, Alan Kadıköy’de sahnelenen performansları salonun yalnızca balkon katından ve ayakta olarak izleyebilirler. Bu kategori özelinde, seyircilerin salona alınabilmesi için bilet kontrolü sırasında kimlik beyan etmeleri zorunludur.

Değerli misafirlerimiz, etkinlikten en az 15 dakika önce gelmenizi, etkinlik sırasında salona giriş çıkış yapmamanızı, salona girmeden önce cep telefonu ve saat alarmlarınızı kapatmanızı, etkinlik sırasında fotoğraf ve film çekimi yapmamanızı önemle rica ederiz.