Object reference not set to an instance of an object.

KÜLTÜR SANAT PORTALI

KÜLTÜR SANAT PORTALI

ARA

ETKİNLİKLER

Yazdır -A +A Sayfayı Paylaş

ETKİNLİKLER

İlhan Erşahin’s İstanbul Sessions Feat Volkan Öktem

İlhan Erşahin’s İstanbul Sessions Feat Volkan Öktem

Konser

BİLET AL

Tarih29 Eylül 2022

Saat 21:00

Mekan Alan Kadıköy

Alan Sahne

İlhan Erşahin (tenor saksafon), Alp Ersönmez (bas gitar), Turgut Alp Bekoğlu (davul), İzzet Kızıl (perküsyon) ve Volkan Öktem (davul)

İstanbul’un eklektik ruhunu tür sınırlarının ötesinde bir soundla sunan İlhan Erşahin’s İstanbul Sessions ve başarılarıyla ses getiren davulcu Volkan Öktem, 29 Eylül akşamı Alan Kadıköy’de sahne alacak.

İlhan Erşahin’in, Wax Poetic, Love Trio, Nublu Orchestra, Praia Futuro, Silver gibi projelerinden farklı olarak, birlikte çalabileceği bir ‘session grubu’ olarak 2005’te İstanbul’da kurduğu İlhan Erşahin’s İstanbul Sessions, müzisyenin bu şehirle olan ilişkisini en taze şekliyle yansıtıyor. Grup, 2010’da yayımladığı ilk albümden bu yana doğulu ve batılı sesleri, tür sınırlarına bağlı kalmaksızın, kendine özgü bir sound ile birleştiriyor. 2020’de çıkan beşinci stüdyo albümü “Bir Zamanlar Şimdi”, isimlerini Anadolu ve Mezopotamya medeniyetlerinden alan parçalarla dinleyiciyi tarih ötesi bir zaman-mekân yolculuğuna çıkarıyor.

+18

Konser kapı açılış saati 19.30’dur.

Bilet Fiyatları: Tam 100 TL, Öğrenci 70 TL

Biletlere mobilet.com satış kanalından ulaşabilirsiniz.

Değerli misafirlerimiz, etkinlikten en az 15 dakika önce gelmenizi, etkinlik sırasında salona giriş çıkış yapmamanızı, salona girmeden önce cep telefonu ve saat alarmlarınızı kapatmanızı, etkinlik sırasında fotoğraf ve film çekimi yapmamanızı önemle rica ederiz.