KÜLTÜR SANAT PORTALI

KÜLTÜR SANAT PORTALI

ARA

ETKİNLİKLER

Yazdır -A +A Sayfayı Paylaş

ETKİNLİKLER

İmer Demirer Trio

İmer Demirer Trio

Konser

BİLET AL

Tarih17 Aralık 2021

Saat 20:00

Mekan Yeldeğirmeni Sanat

Üst Salon

İmer Demirer Trio

Trompet: İmer Demirer

Piyano: Can Çankaya

Kontrbas: Apostolos Sideris

Usta trompetçi İmer Demirer’in kendi cümleleriyle: “Yıllanmış bir grup değil aslında bu trio. Yıllanmış müzisyenler desek daha doğru olur. Can Çankaya konservatuar mezunu. Amerikada okumuş ve Mulgrew Miller'in asistanlığını yapmış son derece yaratıcı bir piyanist. Aynı zamanda çok iyi bir trompetçi ve bestecidir. .Apostolos Sideris ise yaklaşık 8-9 senedir İstanbul’da. Onun da Amerika geçmişi var ve çok tecrübeli caz konusunda. Etnik müziklere fazlasıyla ilgi duyan kendine has bir sesi olan müzisyen. Her beraberlik bir ders bir hayat... Zaman zaman caz satandardları dışında kendi bestelerimizide çalıyoruz. Ama ne çalınırsa çalınsın en önemlisi değişik bir yol aramak ve yaratıcı olmak…”

Bilet Fiyatları: Tam 50 TL, Öğrenci ve İndirimli 25 TL

 

Biletler konser tarihinden iki hafta önce bilet.kadikoy.bel.tr adresinden veya konser günlerinde Yeldeğirmeni Sanat gişesinden satın alınabilir.

Yeldeğirmeni Sanat gişesi sadece konser günlerinde, Çarşamba, Cuma ve Cumartesi günleri 12.30-20.30 saatleri arasında hizmet vermektedir.

İnternetten alınan biletlerinin iadesi en geç etkinlikten 48 saat öncesine kadar yapılabilir. Gişeden alınan biletler iade edilemez.

Etkinlik girişlerinde, İçişleri Bakanlığı'nın yayınladığı genelgeye istinaden fotoğraflı kimlik kartı, Hayat Eve Sığar uygulaması üzerinden HES kodu sorgulaması ve en az iki doz aşı olunduğuna dair belge kontrolü yapılacaktır. Hayat Eve Sığar uygulamasından ''HES Kodunu Sorgula'' menüsünden HES Kodunuzu sorguladığınızda ''Toplu etkinliklere katılamaz ve şehirlerarası ulaşım araçlarında seyahat edemez'' yanıtı çıkıyorsa, azami 48 saat içerisinde yapılmış negatif PCR testi sorgulaması yapıldıktan sonra etkinlik alanına giriş yapabilirsiniz. Etkinlik alanında yapılan kontrol sırasında ''Toplu etkinliklere katılamaz ve şehirlerarası ulaşım araçlarında seyahat edemez'' görünmesi durumunda etkinlik alanına girişinize izin verilmeyeceğini üzülerek belirtiriz.

Etkinlik sırasında izleyiciler COVID-19 kapsamında alınan kurallara uymalıdır, muhakkak maske takmalı ve etkinlik süresince maskelerini çıkarmamalıdır. Maske takma konusunda gereken hassasiyeti göstermeyenler uyarılacaktır. Maske takmamakta ısrar edenler etkinlik alanı dışına çıkartılacaktır.

Çocuk etkinlikleri dışında, 7 yaşından küçük çocuklar etkinliklere alınmamaktadır.

Pandemi koşulları nedeniyle programlarımızda ya da konser tarihi ve saatinde son dakika değişiklikleri olabilir. Zorunlu sebeplerle iptal edilen etkinliklerin bilet tutarları iade edilir.

Etkinlik sırasında fotoğraf makinesi, kamera, cep telefonu ve başka bir cihazla kayıt yapılması kesinlikle yasaktır.

Yeldeğirmeni Sanat etkinlikleri hakkında ayrıntılı bilgileri yelsanat.kadikoy.bel.tr adresinden ve 0216 337 00 58 numaralı telefondan alabilirsiniz.