KÜLTÜR SANAT PORTALI

KÜLTÜR SANAT PORTALI

ARA

ETKİNLİKLER

Yazdır -A +A Sayfayı Paylaş

ETKİNLİKLER

Kanun Ve Piyano İçin Yeni Müzik

Kanun Ve Piyano İçin Yeni Müzik

Konser

BİLET AL

Tarih19 Şubat 2022

Saat 20:00

Mekan Yeldeğirmeni Sanat

Üst Salon

Esra Berkman (kanun) & Lilian Tonella Tüzün (piyano)

Yüzyıllar önce farklı kıtalarda doğan ve kendi müzik dünyalarının değerli temsilcileri olan piyano ve kanun, 21'inci yüzyılın çağdaş teknikleriyle ele alınan yeni müzik dilleri ile karşınızda.

Konserde, Kanun ve Piyano İkilisi tarafından sipariş edien, Tolga Zafer Özdemir’in Ex Orient Lux, Enis Gümüş’ün Başına Bağlamış Astar’dan, Uğraş Durmuş’un Haliç’te No.8 ve Onur Türkmen’in Kanun ve Piyano için Anımsamalar ve Semih Korucu’nun Melioristik Etüdleri seslendirilecek.

Bilet Fiyatları: Tam 50 TL, Öğrenci ve İndirimli 25 TL

Değerli misafirlerimiz, etkinlik sırasında izleyiciler COVID-19 kapsamında alınan kurallara uymalıdır, muhakkak maske takmalı ve etkinlik süresince maskelerini çıkarmamalıdır. Maske takma konusunda gereken hassasiyeti göstermeyenler uyarılacaktır. Maske takmamakta ısrar edenler etkinlik alanı dışına çıkartılacaktır.

Etkinlikten en az 15 dakika önce gelmenizi, etkinlik sırasında salona giriş çıkış yapmamanızı, salona girmeden önce cep telefonu ve saat alarmlarınızı kapatmanızı, etkinlik sırasında fotoğraf ve film çekimi yapmamanızı önemle rica ederiz.