KÜLTÜR SANAT PORTALI

KÜLTÜR SANAT PORTALI

ARA

ETKİNLİKLER

Yazdır -A +A Sayfayı Paylaş

ETKİNLİKLER

Kasamam #birROCKhikayesi

Kasamam #birROCKhikayesi

Konser

Tarih16 Ekim 2021

Saat 15:00

Mekan Özgürlük Parkı Açık Hava Sahnesi

Kasamam

Vokal, ritim gitar: Hayri Ataman

Lead gitar: Ensar Şirin

Bas gitar: Batu Öntürk 

Bateri: Rıdvan Akparlak (Kerem Toptaş, Alp Eren Akyüz)

Perküsyon: Suat Toptaş 

2015 yılında Hayri Ataman ve söz yazarımız Nurcan Arat tarafından kurulan Kasamam, soft rock, hard rock, hardn heavy, blues, pop rock türünde müzik yapmaktadır. Kendine ait 1 maksi singel, 3 singel ve 1 albümü bulunmaktadır. 11 klibi şu an yayındadır.

Playlistimizde ağırlık Türkçe olmak 300'e yakın şarkı bulunmaktadır. Kendimize ait 50'ye yakın parçamız var.

80'lerden günümüze Türkçe ve yabancı rock ustalara saygı playlist ile sahne alıyoruz. Bütün parçalarımızda ve coverlarda kendi tarzımızı uyguluyoruz. 80'lerin alt yapı ve gitar tonları tercihimiz.

Ücretsiz / Davetiyeli

Ücretsiz davetiyeleri 14-16 Ekim tarihlerinde saat 13.00-20.30 arası Selamiçeşme Özgürlük Parkı gişesinden temin edebilirsiniz.

 

Değerli sanatseverler, etkinlik girişlerinde, İçişleri Bakanlığı'nın yayınladığı genelgeye istinaden fotoğraflı kimlik kartı, Hayat Eve Sığar uygulaması üzerinden HES kodu sorgulaması ve en az iki doz aşı olunduğuna dair belge kontrolü yapılacaktır. Hayat Eve Sığar uygulamasında ''HES Kodunu Sorgula'' menüsünden HES Kodunuzu sorguladığınızda ''Toplu etkinliklere katılamaz ve şehirlerarası ulaşım araçlarında seyahat edemez'' yanıtı çıkıyorsa, azami 48 saat içerisinde yapılmış negatif PCR testi sorgulaması yapıldıktan sonra etkinlik alanına giriş yapabilirsiniz. Etkinlik alanında yapılan kontrol sırasında ''Toplu etkinliklere katılamaz ve şehirlerarası ulaşım araçlarında seyahat edemez'' görünmesi durumunda etkinlik alanına girişinize izin verilmeyeceğini üzülerek belirtiriz.

Etkinlik sırasında izleyiciler COVID-19 kapsamında alınan kurallara uymalıdır, muhakkak maske takmalı ve konser süresince maskelerini çıkarmamalıdır. Maske takma konusunda gereken hassasiyeti göstermeyenler uyarılacaktır. Maske takmamakta ısrar edenler etkinlik alanı dışına çıkartılacaktır.