KÜLTÜR SANAT PORTALI

KÜLTÜR SANAT PORTALI

ARA

ETKİNLİKLER

Yazdır -A +A Sayfayı Paylaş

ETKİNLİKLER

Kuzey Kutbu Krallığı

Kuzey Kutbu Krallığı

Çocuk Tiyatrosu

BİLET AL

Tarih10 Aralık 2021

Saat 20:00

Mekan Halis Kurtça Çocuk Kültür Merkezi

Büyük Salon

Tiyatro Lir

Oynayanlar: Elif Şen, Eser Deniz Kuş, Nurhayat Yıldırım, Pınar Domaniç, Sezgi Gülpınar, Sanem Gençalp

Bir akşam bütün kutup canlıları uykudayken bir çatırdama duyulur. Ses giderek yükselir ve uyandıklarında bir de bakarlar ki üzerinde yaşadıkları dev buz kütlesi ikiye ayrılmış. Bir buz kütlesinde yanına kimseyi yanaştırmayan Kutup ayısı Leno, diğerindeyse diğer canlılar öylece kalakalmıştır. Leno hayatta kalabilmek için diğer canlıların yardımına ihtiyaç duyar ve hikâyenin sonunda anlar ki bencillikten kimseye fayda gelmez. Çünkü paylaştıkça artar güzel olan ne varsa ve bir arada oldukça üstesinden gelinir sorun olan ne varsa...

+4 Yaş

passo.com.tr

Değerli misafirlerimiz, İçişleri Bakanlığı'nın yayınladığı genelgeye istinaden etkinlik girişlerinde, fotoğraflı kimlik kartı, Hayat Eve Sığar uygulaması üzerinden HES kodu sorgulaması ve en az iki doz aşı olunduğuna dair belge kontrolü yapılacaktır. Hayat Eve Sığar uygulamasında ''HES Kodunu Sorgula'' menüsünden HES Kodunuzu sorguladığınızda ''Toplu etkinliklere katılamaz ve şehirlerarası ulaşım araçlarında seyahat edemez'' yanıtı çıkıyorsa, azami 48 saat içerisinde yapılmış negatif PCR testi sorgulaması yapıldıktan sonra etkinlik alanına giriş yapabilirsiniz. Etkinlik alanında yapılan kontrol sırasında ''Toplu etkinliklere katılamaz ve şehirlerarası ulaşım araçlarında seyahat edemez'' görünmesi durumunda etkinlik alanına girişinize izin verilmeyeceğini üzülerek belirtiriz.

Etkinlik sırasında izleyiciler COVID-19 kapsamında alınan kurallara uymalıdır, muhakkak maske takmalı ve etkinlik süresince maskelerini çıkarmamalıdır. Maske takma konusunda gereken hassasiyeti göstermeyenler uyarılacaktır. Maske takmamakta ısrar edenler etkinlik alanı dışına çıkartılacaktır.

Etkinlikten en az 15 dakika önce gelmenizi, etkinlik sırasında salona giriş çıkış yapmamanızı, salona girmeden önce cep telefonu ve saat alarmlarınızı kapatmanızı, etkinlik sırasında fotoğraf ve film çekimi yapmamanızı önemle rica ederiz.

Zorunlu sebeplerle gerçekleşemeyen etkinliklerin, bilet tutarları iade edilir.