KÜLTÜR SANAT PORTALI

KÜLTÜR SANAT PORTALI

ARA

ETKİNLİKLER

Yazdır -A +A Sayfayı Paylaş

ETKİNLİKLER

Leonore Piyanolu Trio

Leonore Piyanolu Trio

Konser

BİLET AL

Tarih09 Aralık 2019

Saat 20:00

Mekan Süreyya Operası

Kadıköy Belediyesi Süreyya Operası

Benjamin Nabarro (keman), Gemma Rosefield (viyolonsel), Tim Horton (piyano)

Program:

J. Haydn - Piyanolu Trio, Do majör Hob.XV:21

H. Parry - Piyanolu Trio No. 1, Mi minör

L.v. Beethoven - Archduke Trio

2012'de İngiltere'de kurulan ve kurulduktan kısa bir süre sonra adını İngiltere dışında da duyuran Leonore Piyanolu Trio, 'Ensemble 360' grubunun üyeleri arasından bir araya gelen, uluslararası kariyere sahip üç virtüözden oluşmaktadır.

Kurulduğundan bu yana İngiltere'nin birçok şehrinde verdikleri başarılı konserlerin yanı sıra, Avrupa'nın çeşitli yerlerinde ve Yeni Zelanda'da da konserler vermişlerdir.

Leonore Trio üyeleri aynı zamanda idealist çağdaş müzik yorumcularıdır. Grubun hızla büyüttüğü eşsiz diskografisi şimdiden Anton Arensky, Edouard Lalo, Rimsky-Korsakov ve Tanayev trioları ile David Matthews ve Johann Peter Pixis Trioları yer almaktadır.

Grubun yakın zamanda verdikleri parlak konserler arasında Wigmore Hall ve Bath Mozartfest konserleri ile Beethoven'in piyanolu triolarını Kings Place'de seslendirdikleri konserleri sayılabilir.

Bilet fiyatları: 45-50 TL

9 Kasım'da satışa çıkacak olan biletler, Kadıköy Belediyesi Süreyya Operası gişesinden veya https://kkm.kadikoy.bel.tr/anasayfa.aspx​ adresinden temin edilebilir.

Süreyya Operası’nda gişe her gün saat 10.00-18.00 arası, temsil günleri ise temsil başlama saatine kadar açıktır.

7 yaşından küçük izleyicilerimiz çocuk temsilleri dışındaki temsillere alınmamaktadır.

Temsilden en az 15 dakika önce gelmenizi, temsil başladıktan sonra ve temsil sırasında salona giriş çıkış yapmamanızı, salona girmeden önce cep telefonu ve saat alarmlarınızı kapatmanızı, temsil sırasında fotoğraf ve film çekimi yapmamanızı önemle rica ederiz.

Zorunlu sebeplerle gerçekleşemeyen etkinliklerin, bilet tutarları iade edilir.