KÜLTÜR SANAT PORTALI

KÜLTÜR SANAT PORTALI

ARA

ETKİNLİKLER

Yazdır -A +A Sayfayı Paylaş

ETKİNLİKLER

Maşa ile Koca Ayı Karlar Ülkesi'nde

Maşa ile Koca Ayı Karlar Ülkesi'nde

Çocuk Tiyatrosu

BİLET AL

Tarih04 Aralık 2021

Saat 13:00

Mekan Barış Manço Kültür Merkezi

Tiyatro Salonu

İstanbul Moda Çocuk Tiyatrosu

Yazan: Yeşim Gökgöz

Oynayanlar: Faik Gürbüzlü, Dilara Özçelik, Gökmen Göçbeyli, Şevval Körçeşme

Kötülükler Ülkesi'nin Cadısı, Karlar Ülkesi'nin kraliçesi Elsa'yı çok kıskanmaktadır. Karlar Ülkesi'nde bulunan Mutluluk Kar Tanesi'ni büyük fırtınalarla, rüzgarlarla, çok ama çok uzaklara savurur. Bütün bu olup bitenleri ve Mutluluk Kar Tanesi'nin kendi ülkelerine düştüğünü rüyasında gören Maşa, Koca Ayı'dan yardım ister. Mutluluk Kar Tanesi'ni bulup, tekrar Karlar Ülkesi'ne kraliçe Elsa'ya götürmek üzere yola çıkarlar ve macera başlar.

+2

biletiva.com

 

 

Değerli sanatseverler, etkinlik girişlerinde, İçişleri Bakanlığı'nın yayınladığı genelgeye istinaden fotoğraflı kimlik kartı, Hayat Eve Sığar uygulaması üzerinden HES kodu sorgulaması ve en az iki doz aşı olunduğuna dair belge kontrolü yapılacaktır. Hayat Eve Sığar uygulamasında ''HES Kodunu Sorgula'' menüsünden HES Kodunuzu sorguladığınızda ''Toplu etkinliklere katılamaz ve şehirlerarası ulaşım araçlarında seyahat edemez'' yanıtı çıkıyorsa, azami 48 saat içerisinde yapılmış negatif PCR testi sorgulaması yapıldıktan sonra etkinlik alanına giriş yapabilirsiniz. Etkinlik alanında yapılan kontrol sırasında ''Toplu etkinliklere katılamaz ve şehirlerarası ulaşım araçlarında seyahat edemez'' görünmesi durumunda etkinlik alanına girişinize izin verilmeyeceğini üzülerek belirtiriz.

Etkinlik sırasında izleyiciler COVID-19 kapsamında alınan kurallara uymalıdır, muhakkak maske takmalı ve etkinlik süresince maskelerini çıkarmamalıdır. Maske takma konusunda gereken hassasiyeti göstermeyenler uyarılacaktır. Maske takmamakta ısrar edenler etkinlik alanı dışına çıkartılacaktır.