KÜLTÜR SANAT PORTALI

KÜLTÜR SANAT PORTALI

ARA

ETKİNLİKLER

Yazdır -A +A Sayfayı Paylaş

ETKİNLİKLER

Noktalama İşaretlerinin Serüveni

Noktalama İşaretlerinin Serüveni

Çocuk Tiyatrosu

Tarih15 Kasım 2021

Saat 13:00

Mekan Halis Kurtça Çocuk Kültür Merkezi

Büyük Salon

Cici Tiyatro

Oynayanlar: Gizem Üner, Onur Tamer, Sait Özbey, Ayşe Keseroğlu, Gizem Yetik, Ahmet Serhat Artunç

Küçük Liva’ya ödevlerinde yardımcı olmakta görevli noktalama işaretleri, her bir başarılı görevden sonra madalya kazanmaktadırlar. Bayan Dilbilgisi’nin onları Büyük Dilbilgisi Kitabı ile yalnız bırakmasıyla birlikte ise işler karışır ve diğer noktalama işaretlerinden daha az kullanıldığını fark eden Virgül Vir, beklenmedik gelişmelere yol açar.

Bilet Fiyatı: 30 TL

Bilet satışı etkinlik günü tiyatro fuaye alanında yapılacaktır.

+4 Yaş

 

Değerli misafirlerimiz, İçişleri Bakanlığı'nın yayınladığı genelgeye istinaden etkinlik girişlerinde, fotoğraflı kimlik kartı, Hayat Eve Sığar uygulaması üzerinden HES kodu sorgulaması ve en az iki doz aşı olunduğuna dair belge kontrolü yapılacaktır. Hayat Eve Sığar uygulamasında ''HES Kodunu Sorgula'' menüsünden HES Kodunuzu sorguladığınızda ''Toplu etkinliklere katılamaz ve şehirlerarası ulaşım araçlarında seyahat edemez'' yanıtı çıkıyorsa, azami 48 saat içerisinde yapılmış negatif PCR testi sorgulaması yapıldıktan sonra etkinlik alanına giriş yapabilirsiniz. Etkinlik alanında yapılan kontrol sırasında ''Toplu etkinliklere katılamaz ve şehirlerarası ulaşım araçlarında seyahat edemez'' görünmesi durumunda etkinlik alanına girişinize izin verilmeyeceğini üzülerek belirtiriz.

Etkinlik sırasında izleyiciler COVID-19 kapsamında alınan kurallara uymalıdır, muhakkak maske takmalı ve etkinlik süresince maskelerini çıkarmamalıdır. Maske takma konusunda gereken hassasiyeti göstermeyenler uyarılacaktır. Maske takmamakta ısrar edenler etkinlik alanı dışına çıkartılacaktır.

Temsilden en az 15 dakika önce gelmenizi, temsil başladıktan sonra ve temsil sırasında salona giriş çıkış yapmamanızı, salona girmeden önce cep telefonu ve saat alarmlarınızı kapatmanızı, temsil sırasında fotoğraf ve film çekimi yapmamanızı önemle rica ederiz.

Zorunlu sebeplerle gerçekleşemeyen etkinliklerin, bilet tutarları iade edilir.