KÜLTÜR SANAT PORTALI

KÜLTÜR SANAT PORTALI

ARA

ETKİNLİKLER

Yazdır -A +A Sayfayı Paylaş

ETKİNLİKLER

Oyun Avcısı

Oyun Avcısı

Çocuk Tiyatrosu

Tarih08 Temmuz 2022

Saat 21:00

Mekan Özgürlük Parkı Tepe Sahne

Tiyatro Bozok

Uyarlayan ve Yöneten: Filiz Bozok

Oynayanlar: Gökhan Soykök, Oben Onur, Berika Cansu, Emre Can Koç, Gülşah Bolat, Emre Durmaz

Oyunlarını oynamak üzere bir araya gelen çocuklar bir süre sonra hiçbir oyunu oynayamadıklarını fark ederler. Dünyadaki tüm çocuk oyunları, Oyun Avcısı tarafından çalınmıştır. Oyunlarını geri alabilmek için tüm çocuklar birleşerek bir plan yaparlar. Oyun Avcısı, çocukların oyunlarını geri vermek zorunda kalır. Çocukların el birliği ile yaptıkları Oyun Avcısı’nı çok etkiler ve o da değişmeye karar verir, çocukların oyunlarına katılır. Çünkü fark yaratan insanlar, sokaklarda doyasıya oynayan, ebelenen, sobelenen ve içindeki çocuğu hiç ama hiç büyütmeyenlerdir. Oyun Avcısı da içindeki çocuğu dinler ve tüm çocuk oyunları özgürce, çoğalarak dünyaya neşe katar.

+3

 

Ücretsiz davetiyenizi etkinlik günü saat 14.30’dan itibaren Göztepe Özgürlük Parkı güvenlik noktasından temin edebilirsiniz.

Değerli misafirlerimiz, etkinlikten en az 15 dakika önce gelmenizi, etkinlik sırasında alana giriş çıkış yapmamanızı, girmeden önce cep telefonu ve saat alarmlarınızı kapatmanızı, etkinlik sırasında fotoğraf ve film çekimi yapmamanızı önemle rica ederiz.