KÜLTÜR SANAT PORTALI

KÜLTÜR SANAT PORTALI

ARA

ETKİNLİKLER

Yazdır -A +A Sayfayı Paylaş

ETKİNLİKLER

Sedef Erçetin Trio

Sedef Erçetin Trio

Konser

BİLET AL

Tarih15 Ocak 2021

Saat 18:00

Mekan Yeldeğirmeni Sanat

Üst Salon

Asena Akan Contempo

Çello: Sedef Erçetin

Piyano: Jef Giansily

Kontrbas: Apostolos Sideris

Bateri: Berke Ōzgümüş

Sedef Erçetin, Ecole Normale Superieure de Musique Okulu’ndan jüri özel ödülü ile mezun olduktan sonra yaşamını uzun yıllar Paris’te sürdürdü. Klasik müziğin yanısıra tango ve caz müziğine de ilgi duydu. Doğaçlama yeteneği onu başka müzik kültürlerini keşfetmeye yönlendirdi ve dünyanın birçok ülkesinde caz müziğinin önde gelen isimleriyle konserler gerçekleştirdi.

Çelloda Sedef Erçetin, piyanoda Jef Giansily, kontrbasta Apostolos Sideris ve bateride Berke Ōzgümüş'ün yer aldığı Sedef Erçetin Quartet, Brezilyalı bestecilerden ve Bill Ewans gibi caz ustalarından bir repertuar sunacak.

Bilet Fiyatları: Tam 40 TL, Öğrenci ve İndirimli 20 TL

Kadıköy Belediyesi Yeldeğirmeni Sanat konserlerinin biletlerini http://bilet.kadikoy.bel.tr/ adresinden veya Yeldeğirmeni Sanat gişesinden satın alabilirsiniz.

Yeldeğirmeni Sanat gişesi Covid-19 süresince hafta içi Pazartesi, Salı, Perşembe 09.00 - 16.30 / Çarşamba, Cumartesi 12.00 - 20.00 / Cuma 12.30 - 20.30 saatleri arasında hizmet vermektedir.

Covid -19 süresince etkinlik biletleri temsil tarihinden bir hafta önce satışa sunulacaktır.

Bina girişinde Hayat Eve Sığar uygulaması üzerinden, HES kodu sorgulaması yapılacaktır. Etkinliğe katılacak misafirlerin, mekâna gelmeden önce Hayat Eve Sığar uygulamasını indirip HES kodu alması gerekmektedir. İlgili uygulamanın “Hes Kodu Sorgula” bölümünden “riskli değildir“ sonucu çıktığı durumda etkinliğe giriş yapılabilir.

İçişleri Bakanlığı’nın getirdiği önlemler gereğince 65 yaş üstü ve 20 yaş altı sanatseverlerimiz belirlenen saatler dışında etkinliklerimize katılım gösteremeyecektir.

Geç gelen izleyiciler, ara olan konserlerde, ilk arada içeri alınır; arasız konserlerde salona giriş mümkün
olmayacaktır.

Çocuk etkinlikleri dışında, 7 yaşından küçük çocuklar etkinliklere alınmamaktadır.

Yeldeğirmeni Sanat Covid-19 süresince üst salonda gerçekleştirilen etkinlikler 68 sandalye sayısı, alt salon 35 sandalye sayısı ile sınırlı olacaktır.

Etkinlik sırasında fotoğraf makinesi, kamera, cep telefonu ve başka bir cihazla kayıt yapılması kesinlikle yasaktır.

Film gösterimlerinde ilk beş dakikadan sonra içeriye seyirci alınmamaktadır.