KÜLTÜR SANAT PORTALI

KÜLTÜR SANAT PORTALI

ARA

ETKİNLİKLER

Yazdır -A +A Sayfayı Paylaş

ETKİNLİKLER

Şeker Portakalı

Şeker Portakalı

Çocuk Tiyatrosu

BİLET AL

Tarih14 Kasım 2021

Saat 13:00

Mekan Halis Kurtça Çocuk Kültür Merkezi

Büyük Salon

Tiyatro Bozok

Yazan: Jose Mauro De Vasconcelos 
Uyarlayan ve Yöneten: Filiz Bozok
Oynayanlar: Gökhan Soykök, Oben Onur, Berika Cansu, Hüseyin Emre Durmaz

Yoksul bir ailenin çocuğu olan Zeze, hayal gücü ve zekası çok gelişmiş yaramaz bir çocuktur. Çok meraklı olan Zeze okumayı erken yaşta öğrenmiş ve öğretmeninin gözdesi olmuştur. Yeni taşındıkları evin bahçesindeki şeker portakalı fidanı, Zeze ile konuşmaya başlar ve arkadaş olurlar. Günün birinde Zeze ayağını keser ve şehrin en güzel arabasına sahip olan Portekizli onu eczaneye götürür. İkili bir süre sonra dost olur. Zeze, bu dostluk sayesinde sevginin ne olduğunu anlamış ve eski yaramazlıklarını bırakmıştır.

biletix.com/etkinlik/0IHMB/TURKIYE/tr

+4 Yaş

 

Değerli misafirlerimiz, İçişleri Bakanlığı'nın yayınladığı genelgeye istinaden etkinlik girişlerinde, fotoğraflı kimlik kartı, Hayat Eve Sığar uygulaması üzerinden HES kodu sorgulaması ve en az iki doz aşı olunduğuna dair belge kontrolü yapılacaktır. Hayat Eve Sığar uygulamasında ''HES Kodunu Sorgula'' menüsünden HES Kodunuzu sorguladığınızda ''Toplu etkinliklere katılamaz ve şehirlerarası ulaşım araçlarında seyahat edemez'' yanıtı çıkıyorsa, azami 48 saat içerisinde yapılmış negatif PCR testi sorgulaması yapıldıktan sonra etkinlik alanına giriş yapabilirsiniz. Etkinlik alanında yapılan kontrol sırasında ''Toplu etkinliklere katılamaz ve şehirlerarası ulaşım araçlarında seyahat edemez'' görünmesi durumunda etkinlik alanına girişinize izin verilmeyeceğini üzülerek belirtiriz.

Etkinlik sırasında izleyiciler COVID-19 kapsamında alınan kurallara uymalıdır, muhakkak maske takmalı ve etkinlik süresince maskelerini çıkarmamalıdır. Maske takma konusunda gereken hassasiyeti göstermeyenler uyarılacaktır. Maske takmamakta ısrar edenler etkinlik alanı dışına çıkartılacaktır.

Temsilden en az 15 dakika önce gelmenizi, temsil başladıktan sonra ve temsil sırasında salona giriş çıkış yapmamanızı, salona girmeden önce cep telefonu ve saat alarmlarınızı kapatmanızı, temsil sırasında fotoğraf ve film çekimi yapmamanızı önemle rica ederiz.

Zorunlu sebeplerle gerçekleşemeyen etkinliklerin, bilet tutarları iade edilir.