KÜLTÜR SANAT PORTALI

KÜLTÜR SANAT PORTALI

ARA

ETKİNLİKLER

Yazdır -A +A Sayfayı Paylaş

ETKİNLİKLER

Taşıdıklarımız

Taşıdıklarımız

Dans Gösterisi

BİLET AL

Tarih23 Mayıs 2022

Saat 20:30

Mekan Alan Kadıköy

Alan Sahne

Çıplak Ayaklar Kumpanyası

Sanat Yönetimi: Francisco Camacho

Işık Tasarım: Cem Yılmazer

Kostüm Tasarım: Selen Hayal

Işık Uygulama: Utku Kara, Yasin Gültepe

Ses Uygulama: Berkant ‘doktor’ Kılıçkap

Yaratım ve Performans: Leyla Postalcıoğlu, Mihran Tomasyan, Berke Can Özcan

Taşıdığımız şeyler aslında ihtiyacımız olan şeyler mi? Bizi hayatta tutan şeyler mi bunlar? Yoksa hiç sorgulamadan kabul ettiğimiz, hayatı devam ettirmemizi sağlayan şeyler mi? Sonucu olmayan hareketleri, ne kadar keyfi olduklarını fark etmeden yapıp duruyor muyuz, yoksa onlar olmadan boşluğun yavaşça içeri süzüleceğini bildiğimiz için mi tekrar ediyoruz bunları? Hayat laboratuvarının ipleri tamamen elimizde mi, yoksa kararlarımız, bütün tecrübemizi sorgulamamıza sebep olacak yüzleşmeyi erteleme biçiminden başka bir şey değil mi?

Portuguese Republic - Ministry of Culture |Directorate-General of Arts; Camões Institute and  Embassy of Portugal in Turkey tarafından desteklenen bu proje EIRA ve Çıplak Ayaklar Kumpanyası ortak yapımıdır.

Bilet Fiyatları: Tam 80 TL, Öğrenci 50 TL, Gençler Ayakta 30 TL

Gençler Ayakta projesi, 18-30 yaş arasındaki gençlerin tiyatroya katılımını teşvik etmek amacıyla Kadıköy Belediyesi Alan Kadıköy tarafından hayata geçirilen bir gençlik projesidir. Bu proje kapsamında oluşturulan Gençler Ayakta kategorisinden bilet alan seyirciler, Alan Kadıköy’de sahnelenen performansları salonun yalnızca balkon katından ve ayakta olarak izleyebilirler. Bu kategori özelinde, seyircilerin salona alınabilmesi için bilet kontrolü sırasında kimlik beyan etmeleri zorunludur.

Değerli misafirlerimiz, etkinlikten en az 15 dakika önce gelmenizi, etkinlik sırasında salona giriş çıkış yapmamanızı, salona girmeden önce cep telefonu ve saat alarmlarınızı kapatmanızı, etkinlik sırasında fotoğraf ve film çekimi yapmamanızı önemle rica ederiz.