The controller for path '/plugins/' was not found or does not implement IController. The controller for path '/plugins/' was not found or does not implement IController.

ETKİNLİKLER

Yazdır -A +A Sayfayı Paylaş

ETKİNLİKLER

The Brazilian Body In Dance

The Brazilian Body In Dance

Diğerleri

BİLET AL

Tarih24 Eylül 2022

Saat 11:00

Mekan Alan Kadıköy

Alan Sahne

İstanbul Fringe Festival

Çalıştırıcı / Eğitmen: Felipe Silva

Atölye, önceden düşünülüp tasarlanmış dans fikirlerine meydan okumak amacıyla, Giro8 Dance Company’nin dans dilinden hareketle oluşturulan koreografilerin geliştirilmesi üzerine yoğunlaşacak. Dansçılar; bedeni, ata kültürünü, mekanı ve yeri kavramsallaştırmak için farklı formları denemeye teşvik edilecekler.

Çağdaş Brezilya Dansı, popüler kültür, karışık ırk mirası -yerli, Afrika ve Avrupa- ve çağdaş dans, yani popüler kültürün unsurlarından beslenen estetik bir dil arasındaki yaratıcı diyalogun sonucu olan melez bir dil olarak anlaşılabilir. Çok yönlü özelliği nedeniyle süreç, sonucu estetik ve kavramsal olarak doğrulamak için gereklidir; bu nedenle, sömürgecilik ve post-kolonyalizmden çok önemli ölçüde etkilenen kalıplaşmış ve indirgemeci evren biçimlerinin yanlış anlaşılmasına düşmemek için buna değer verilmelidir.

+18

Bilet Fiyatları: Tam 100 TL, Öğrenci 50 TL

Biletlere tiyatrolar.com.tr satış kanalından ulaşabilirsiniz.

Değerli misafirlerimiz, etkinlikten en az 15 dakika önce gelmenizi, etkinlik sırasında salona giriş çıkış yapmamanızı, salona girmeden önce cep telefonu ve saat alarmlarınızı kapatmanızı, etkinlik sırasında fotoğraf ve film çekimi yapmamanızı önemle rica ederiz.

The controller for path '/plugins/' was not found or does not implement IController.