KÜLTÜR SANAT PORTALI

KÜLTÜR SANAT PORTALI

ARA

ETKİNLİKLER

Yazdır -A +A Sayfayı Paylaş

ETKİNLİKLER

Trio Likya

Trio Likya

Konser

BİLET AL

Tarih27 Temmuz 2021

Saat 21:00

Mekan Kalamış Atatürk Parkı

Kadıköy Belediyesi

Trio Likya

Çello: Poyraz Baltacıgil

Keman: Nilgün Yüksel

Piyano: Barış Büyükyıldırım

Temelleri 2017 yılının yaz aylarında atılan Trio Likya; hem Türkiye’de, hem de yurtdışında Barok dönemden günümüze ilgi çekici konser programları ve tınılarla dinleyicilere keyifli anlar yaşatmayı amaçlıyor.

Üyelerinin her biri müzikal kariyerleri boyunca solist ve orkestra ile birçok önemli salonda konserler verdi. Oda müziği serüvenine Haydn, Piazzolla, Mendelssohn, Şostakoviç, Ravel, Kapustin gibi önemli bestecilerin oda müziği eserlerini çalarak atılan Trio Likya; kendi aranjmanlarının yanı sıra Özkan Manav gibi Türk bestecilerin eserlerini de çalışmalarına dahil etti.

Trio Likya, gerçekleştirdikleri konserler ve kayıtlarla birlikte yakaladıkları uyum ve tınıdan keyif alarak müzikal yolculuklarına devam etmeyi hedefliyor.

Trio Likya, bugüne dek Moda All Saints Kilisesi, Kadıköy Sineması, Yeldeğirmeni Sanat Merkezi, Boğaziçi Üniversitesi Albert Long Hall, Avusturya Kültür Ofisi, Girgin Piyano Galerisi, Tekirdağ Bisanthe Oda Müziği Festivali, Bodrum Herodot Kültür Merkezi, AİMA Ayvalık ve Argos in Cappadocia Bezirhane’nin de arasında bulunduğu salonlarda sayısız konserler gerçekleştirdi.

Bilet Fiyatı: 1 TL

Biletler MOBİLET üzerinden haftalık etkinlikler olarak satışa çıkacaktır.

Mobilet Çağrı Merkezi: 0850 502 36 26. 

+18