KÜLTÜR SANAT PORTALI

KÜLTÜR SANAT PORTALI

ARA

ETKİNLİKLER

Yazdır -A +A Sayfayı Paylaş

ETKİNLİKLER

Yıldız Elması

Yıldız Elması

Çocuk Tiyatrosu

BİLET AL

Tarih13 Kasım 2021

Saat 15:00

Mekan Halis Kurtça Çocuk Kültür Merkezi

Büyük Salon

Tiyatro Labirent

Oynayanlar: Tuncay Vicnelioğlu, Kaan Şahin, Abdullah Topal, Uğur Göncü

Minik Alican, efsanevi Yıldız Elması’nın peşindedir. Sahip olanın dünyada her şeye kudretinin yeteceği sihirli bir elmas... Elbette Yıldız Elması’nı elde etmek o kadar kolay olmayacaktır. Bu mistik macerada minik Alican’ı korkusuz aslanlar, sıcaktan bunalan penguenler, yüzemeyen kurbağalar, yolunu kaybeden göçmen kuşlar ve daha nice zorluklar beklemektedir.

Unutmayın çocuklar, aslında başarının anahtarı kendine inanmaktır. Hadi bu macerada minik Alican’ı yalnız bırakmayalım.

firsatbufirsat.com/firsat/yildiz-elmasi-cocuk-tiyatro-bileti

+2 Yaş

 

Değerli misafirlerimiz, İçişleri Bakanlığı'nın yayınladığı genelgeye istinaden etkinlik girişlerinde, fotoğraflı kimlik kartı, Hayat Eve Sığar uygulaması üzerinden HES kodu sorgulaması ve en az iki doz aşı olunduğuna dair belge kontrolü yapılacaktır. Hayat Eve Sığar uygulamasında ''HES Kodunu Sorgula'' menüsünden HES Kodunuzu sorguladığınızda ''Toplu etkinliklere katılamaz ve şehirlerarası ulaşım araçlarında seyahat edemez'' yanıtı çıkıyorsa, azami 48 saat içerisinde yapılmış negatif PCR testi sorgulaması yapıldıktan sonra etkinlik alanına giriş yapabilirsiniz. Etkinlik alanında yapılan kontrol sırasında ''Toplu etkinliklere katılamaz ve şehirlerarası ulaşım araçlarında seyahat edemez'' görünmesi durumunda etkinlik alanına girişinize izin verilmeyeceğini üzülerek belirtiriz.

Etkinlik sırasında izleyiciler COVID-19 kapsamında alınan kurallara uymalıdır, muhakkak maske takmalı ve etkinlik süresince maskelerini çıkarmamalıdır. Maske takma konusunda gereken hassasiyeti göstermeyenler uyarılacaktır. Maske takmamakta ısrar edenler etkinlik alanı dışına çıkartılacaktır.

Temsilden en az 15 dakika önce gelmenizi, temsil başladıktan sonra ve temsil sırasında salona giriş çıkış yapmamanızı, salona girmeden önce cep telefonu ve saat alarmlarınızı kapatmanızı, temsil sırasında fotoğraf ve film çekimi yapmamanızı önemle rica ederiz.

Zorunlu sebeplerle gerçekleşemeyen etkinliklerin, bilet tutarları iade edilir.