KÜLTÜR SANAT PORTALI

KÜLTÜR SANAT PORTALI

ARA

ETKİNLİKLER

Yazdır -A +A Sayfayı Paylaş

ETKİNLİKLER

Erkek Aklı Oksimoron

Erkek Aklı Oksimoron

Tiyatro

BİLET AL

Tarih25 Kasım 2022

Saat 20:30

Mekan Caddebostan Kültür Merkezi

Büyük Salon

Tiyatro Yeniden

Oynayan: Emre Karayel

Emre Karayel, Erkek Aklı Oksimoron oyunuyla sizlerle!

"Emre Karayel’in oyunculuğuna bir kez daha şapka çıkardım. Bazen bir çocuk, bazen kadın sesi, kimi zaman yaşlı bir amca, bazen odacı, bazen de bitirim delikanlı oluyor. Siz her anda kendinizi kahkahaya bırakıyorsunuz, ama içinizden de 'kadınlar ne ister' diye sorgulamaya devam ediyorsunuz. Oyun, kadın ve erkeğin yani doğal oksimoron'un üzerine kurulu. Ben kendi oksimoron önerimi ortaya atıyorum. Oyun felaket eğlenceli, mutlaka izleyin!" (Oya Doğan)

"Emre Karayel, uzunca seneler rol aldığı Bir Kadın Bir Erkek’in ardından, stand up tadındaki Erkek Aklı - Oksimoron adlı oyunuyla kadınları anlama çabasına devam ediyor. Erkeklerde eksik olan X kromozomunun kadın ve erkeğin bakış açılarını nasıl değiştirdiğini seyirciye komedi unsurlarına başvurarak aktarıyor." (Hande Sönmez)

"Sevgilisi tarafından '15 gün sonra arayacağım' denilerek terk edilen bir adamın 'kadınlar ne ister' sorgulamasına seyirci de katılırsa ne olur? Müthiş eğlenceli oyunda umudunuzun artacağı garanti..." (Şaziye Ceyhan)

+13

 

Değerli misafirlerimiz, etkinlikten en az 15 dakika önce gelmenizi, etkinlik sırasında alana giriş çıkış yapmamanızı, girmeden önce cep telefonu ve saat alarmlarınızı kapatmanızı, etkinlik sırasında fotoğraf ve film çekimi yapmamanızı önemle rica ederiz.