KÜLTÜR SANAT PORTALI

KÜLTÜR SANAT PORTALI

ARA

ETKİNLİKLER

Yazdır -A +A Sayfayı Paylaş

ETKİNLİKLER

Otelde

Otelde

Tiyatro

BİLET AL

Tarih19 Temmuz 2024

Saat 21:00

Mekan Özgürlük Parkı Açıkhava Tiyatrosu

Sanart Yapım

Yazan ve Yöneten: Yıldırım Fikret Urağ

Dekor ve Kostüm Tasarımı: Hüseyin Çamur

Işık Tasarımı: Kemal Yiğitcan

Oynayanlar: Ebru Unurtan, Okan Bayülgen, Yıldırım Fikret Urağ

“Beyefendi sizi anlıyorum. Haklısınız. Burası bir otel odası bu da bir yatak, yataktaki de karınız. Tabii tüm bunlar birçok ahlak dışı çağrışımlara neden oluyor. Ancak bilmenizi isterim ki biz karınızla bütün gece boyunca kim olduğumuzu ve buraya nasıl geldiğimizi anlamaya çalıştık. İnanın başka hiçbir şey yapmaya fırsat bulamadık.”

Yeni bir hayat arayan güzel bir kadın ve vazgeçmiş bir yazarın hikayesi… Karşılaştıkları otel odasında mı başlıyor ,yoksa orada mı sona erecek?... Polis, odadaki cesetlerin sırrını bulduğu tek delil ile çözebilecek mi?... Yayımlanmamış bir roman.

“Peki, sana bir rol verip oynamaya zorlarsam oynar mısın o rolü, yalnızca beni sevdiğin için?”

Bize biçilen roller, aslında oynamak istediklerimiz ve başka rollere bürünerek hayattan kaçışımız…Öyleyse doğal değil mi hep oyunla gerçeği birbirine karıştırmamız?

+16

 

Değerli misafirlerimiz, etkinlikten en az 15 dakika önce gelmenizi, etkinlik sırasında salona giriş çıkış yapmamanızı, salona girmeden önce cep telefonu ve saat alarmlarınızı kapatmanızı, etkinlik sırasında fotoğraf ve film çekimi yapmamanızı önemle rica ederiz.