Ceyda Pirali Quartet Feat. Selmin Artemiz
Ceyda Pirali Quartet Feat. Selmin Artemiz
Konser
Üst Salon
Ceyda Pirali (piyano), Fidel Martinez (trompet), Atakan Türkan (davul), Yarkın Tuncer (bas), Selmin Artemiz (vokal)
Bu konserde; geçmişten günümüze gelen, belli alışkanlıklar ve duyguların oluşmasına yön veren zamansız müzikler, zaman içinde harmanlanıp besteci ve piyanist Ceyda Pirali ve arkadaşlarının dinamik müzikal enerjileriyle bütünleşiyor.
Vokalde etkileyici sesi ile Selmin Artemiz’in yer aldığı ‘The Archetyped Standards”, Ella Fitzgerald’ın unutulmaz ezgileri ve swing ritimlerinden büyülü Broadway müzikallerine uzanan bir repertuarla Yeldeğirmeni Sanat izleyicisi ile buluşuyor.
Bilet Fiyatları: Tam 150 TL, Öğrenci ve İndirimli 75 TL
Değerli misafirlerimiz, etkinlikten en az 15 dakika önce gelmenizi, etkinlik sırasında salona giriş çıkış yapmamanızı, salona girmeden önce cep telefonu ve saat alarmlarınızı kapatmanızı, etkinlik sırasında fotoğraf ve film çekimi yapmamanızı önemle rica ederiz.