KÜLTÜR SANAT PORTALI

KÜLTÜR SANAT PORTALI

ARA

ETKİNLİKLER

Yazdır -A +A Sayfayı Paylaş

ETKİNLİKLER

Kahve Konserleri: Café Serenade

Kahve Konserleri: Café Serenade

Konser

BİLET AL

Tarih24 Aralık 2023

Saat 11:00

Mekan Süreyya Operası

Kadıköy Belediyesi

Tolga Salman (bandoneon)

Ensemble ArchiTek'Türk: Hakan Şensoy (keman), Nilgün Yüksel (keman), Beste Tıknaz Modiri (viyola), Esin Taşkın (viyolonsel), İlker Cankara (kontrbas), Kandemir Basmacıoğlu (piyano)

Tolga Salman, ülkemizin nadide bandoneon sanatçılarından biri olarak hem ulusal hem de uluslararası düzeyde kariyer yapmış bir isimdir. Kahve Konserleri serisinin üçüncü etkinliği, bu değerli sanatçımızı sahnede ağırlayacak. Eşsiz performansıyla bizi büyülemeye hazırlanan Tolga Salman'a, Ensemble ArchiTek'Türk oda müziği grubu eşlik edecek.

Latin Amerika kültürünün ve müziğinin başrolde olduğu bu özel konserde, kahve kültürünün sıcaklığını ve esintisini müziğin ritmiyle bir arada hissedeceksiniz. Tolga Salman'ın bandoneonunun büyülü tınıları, Hakan Şensoy'un kemanının duygusal yorumu ve Ensemble ArchiTek'Türk oda müziği grubunun zarif eşlikleriyle buluşacak.

Cafe Serenade adını taşıyan bu etkinlikte, Latin Amerika'nın sıcaklığını ve coşkusunu yansıtan eserlerle unutulmaz bir sabah sizi bekliyor olacak. Kahve Konserleri serisinin üçüncü konserinde, Tolga Salman ve birbirinden yetenekli sanatçılarla birlikte müziğin büyülü dünyasına yolculuk yapmaya davetlisiniz.

Program:

Astor Piazzola

- Mumuki

- Michelangelo 70

- Milonga del Angel

- Concierto para QuintetoInvierno Porteño

- Aadios Nonino

- Oblivion

- Libertango

 

Kahve Konserleri ‘Kurukahveci Mehmet Efendi’ sponsorluğunda yapılmaktadır.

Konserin biletleri mobilet.com adresinden temin edilebilir.

Süreyya Operası gişesi yalnızca KBSO etkinliklerinin olduğu Pazartesi günleri, 12.00-20.00 saatleri arasında açılır.

7 yaşından küçük izleyicilerimiz çocuk temsilleri dışındaki temsillere alınmamaktadır.

Temsilden en az 15 dakika önce gelmenizi, temsil başladıktan sonra ve temsil sırasında salona giriş çıkış yapmamanızı, salona girmeden önce cep telefonu ve saat alarmlarınızı kapatmanızı, temsil sırasında fotoğraf ve film çekimi yapmamanızı önemle rica ederiz.